Stavební pozemek ve Frýdavě u Lipenské přehrady.

Frýdava se nachází na jižní, velmi řídce osídlené, straně lipenské přehrady. Osada Frýdava má pouze cca 20 domů a podle platného územního plánu se zastavěné území může rožířit o maximálně cca 10 domů rodinného charakteru. Osada tedy zůstane klidnou obcí, bez velkých developerských projektů.

Místo nabízí široké rekreační využití jak v létě, tak i v zimě. Vzdálenost od lyžařských areálů  Sternstein je 20 km, Hochficht 30 km, Lipno 15 km. Osadou prochází Lipenská cyklostezka s délkou 108 km.

Pozemek se nachází na samotě na úplném okraji obce a je obklopený lesem. Vzdálenost k jezeru je  100 m.

Pozemek je napojený na elektřinu, vodu a kanalizaci. Pozemek je územním plánem určený pro bydlení, RD, bytový dům, nebo rekreační objekt. Je možná výstavba i dvou menších domů.

Komunikace přilehlá k pozemku neslouží jako veřejná komunikace, ale pouze jako účelová lesní komunikace s nutným povolením k vjezdu, což zajišťuje pro budoucí objekt naprostý klid. Pozemek má zajištěné napojení na komunikaci na základě souhlasu vlastníka, Lesů ČR.

Velikost pozemku je 2.152 m2.

Fotogalerie

Návrh umístění stavby dvou domů

Vizualizace možného objektu dle studie pro výstavbu dvou domů na pozemku

Turistické cíle v okolí

Územně plánovací informace

Katastrální mapa s rozměry pozemku

Zákres napojení na ing. sítě

Územní plán

Výškové uspořádání pozemku

Mapa

ZAUJALA VÁS TATO NABÍDKA?

Máte zájem zájem o bližší informace nebo prohlídku nemovitosti. Ozvěte se mi, rád s Vámi proberu vše, co by Vás zajímalo.

Tel: 606 301954, 773 293191

Email: zacek@rkzacek.cz

Dalibor Žáček